top of page
Szukaj
  • chmieljarek1

English & more - Więcej niż nauka

  • English & more to nowoczesny program edukacji językowej przeznaczony dla szkół językowych, które pragną dostarczać kursantom najwyższej jakości usługi w oparciu o treści edukacyjne Pearsona. Dzięki programowi English & more w naszej szkole korzystamy z materiałów i rozwiązań edukacyjnych Pearsona – światowego lidera w świecie materiałów i rozwiązań edukacyjnych – zapewniając naszym kursantom nowoczesną edukację językową, opartą na solidnym fundamencie w postaci unikalnej skali biegłości językowej Global Scale of English.


  • English & more to nauka języka, ale także holistyczny rozwój nastawiony na praktyczną komunikację i umiejętności przyszłości dostosowane do współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata. Nasza szkoła realizuje English & more na następujących etapach edukacyjnych: Program nowoczesnej edukacji językowej realizowany przez szkołę i wspierany przez Pearsona.

Nasza szkoła realizuje English & more na następujących etapach edukacyjnych: Program nowoczesnej edukacji językowej realizowany przez szkołę i wspierany przez Pearsona.

  1. Dzieci w wieku przedszkolnym

  2. Dzieci w wieku 6-10

  3. Młodzież w wieku 11-17

  4. Dorośli
81 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page