top of page

Nasi LEKTORZY

Pomagamy osiągnąć sukces

publiczność Klaskanie

Dobry lektor to więcej niż połowa sukcesu, dlatego od lat starannie dobieramy nasz zespół lektorski i otaczamy się najlepszymi specjalistami w nauczaniu języków obcych i co ważne my tez stale się kształcimy. Zaufaj profesjonalistom!

In the Classroom

Naszych pracowników cechuje ich nie tylko znakomita znajomość języka ale również bogate doświadczenie zawodowe i odpowiednie przygotowanie metodyczne. Posiadają ukończone studia wyższe z tytułem magistra filologii i stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w seminariach, szkoleniach i konferencjach metodycznych, wzbogacając swój warsztat o nową wiedzę oraz nowe techniki rozwijania umiejętności językowych u swoich uczniów.

Lektorzy Yes’t  to zespół ambitnych, kreatywnych, ogromnie sympatycznych i ciekawych ludzi, dla których praca jest pasją i którym nauczanie przynosi satysfakcję. Stosują efektywne i sprawdzone metody oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę.

Zajęcia prowadzone są dynamicznie, angażują się w swoją pracę tak, aby wszyscy uczniowie aktywnie i intensywnie brali udział w zajęciach. Nasi lektorzy to osoby twórcze, pełne niekonwencjonalnych pomysłów. Nie ograniczają się do podstawowych materiałów dydaktycznych, lecz wzbogacają zajęcia o wiele indywidualnych koncepcji, wykorzystując różnorakie  autentyczne materiały: artykuły z prasy i internetu, fragmenty filmów, programów TV, reklam a także gry i zabawy komunikacyjne.

Gwarantuje to szybkie postępy w nauce i urozmaica lekcje, zachęca do dalszej pracy. Nauczyciele naszej szkoły umiejętnie dostosowują się do indywidualnych potrzeb i wymagań słuchaczy przy tym systematycznie budując umiejętność skutecznego komunikowania się. 

Portret grupy przyjaciół

Poznaj pracowników szkoły YEST - Centrum Nauczania Języków Obcych, Edukacji & Rozwoju

Avatar 83

mgr Jarosław Chmiel

mgr Jarosław Chmiel
Manager Szkoły

Avatar 89

Daniel Nowicki

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

bottom of page